День відкритих дверей 2018

У неділю 4 березня 2018 року на факультеті математики та інформатики ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся День відкритих дверей. Присутнім було продемонстровано презентацію про факультет, його можливості та плани на майбутнє. Відбулася зустріч із керівництвом та завідувачами кафедр, а також з представниками студентського самоврядування. Абітурієнти отримали вичерпні відповіді на свої питання щодо процесу вступної кампанії, навчального процесу і, що найважливіше, щодо майбутнього працевлаштування.

Особливо зацікавила присутніх багаторічна діяльність факультету із забезпечення студентів всіх наших спеціальностей можливостями паралельного навчання на безоплатній основі в нашому та в одному із європейських державних університетів (Краківський науково-технічний університет, Жешувський державний університет) з отриманням двох дипломів  – українського та європейського зразків, що суттєво розширює сфери і географічні межі для майбутнього працевлаштування наших випускників.

Студент 3-го курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Владислав Тимощук та його колеги продемонстрували присутнім 3-D принтер власного виготовлення та розповіли про принцип його роботи. Вступників особливо зацікавили моделі, які були роздруковані за допомогою цього принтера. Студенти також розповіли про роботу навчально-наукової лабораторії з робототехніки та програмування мікропроцесорів «Craft Club», яка функціонує в межах факультету з 2016 року.

Перед абітурієнтами виступив також наш студент Тимур Фараджев – переможець Всеукраїнської студентської олімпіади з робототехніки, який розповів про широкі навчальні та практичні  можливості наших студентів як в професійному напрямі так і в громадському житті університету, міста та області.

Крім того, в рамках проведення Дня відкритих дверей доцент кафедри інформатики Горєлов Віталій Олевтинович прочитав короткий навчально-практичний курс, який стосувався розробки комп’ютерних ігор.

Після закінчення офіційної частини абітурієнтам, а також їхнім батькам було запропоновано розв’язати цікаві математичні задачі бліц-олімпіади. Переможці та призери олімпіади нагороджені цікавими призами.