Диференціальних рівнянь і прикладної математики 

Науковий семінар

На кафедрі диференціальних рівнянь і прикладної математики працює науковий семінар, на якому виступають зі своїми науковими здобутками як викладачі кафедри, так і працівники інших навчальних закладів і наукових установ.

Детальніше...
   

Наукові конференції

Кафедра диференціальних рівнянь і прикладної математики є одним з організаторів періодичної Всеукраїнської наукової конференції "Нелінійні проблеми аналізу".

Детальніше...
 

Дозвілля студентів

Студенти факультету математики та інформатики мають можливість займатись у різних гуртках художньої самодіяльності. Зокрема, на факультеті працює Дитячо-юнацький театр "МІФІЯ". Кілька разів на рік на факультеті проводяться концерти художньої самодіяльності і вистави театру "МІФІЯ", що відзначається в новинах на сайті факультету (див., наприклад, Звіт факультету "Весняна хвиля - 2014").

Детальніше...
 

Наукова робота студентів

Наукова робота студентів пов'язана із тематиками науково-дослідних робіт кафедри, а також із вибраною ними спеціалізацією ("Комп'ютерне і математичне моделювання" або "Диференціальні рівняння").

Детальніше...
   

Магістратура

На кафедрі диференціальних рівнянь і прикладної математики функціонує магістратура за спеціальністю 113 "Прикладна математика". Тривалість навчання 1,5 роки. Ліцензований обсяг 15 студентів денної форми навчання.

Детальніше...
 
Сторінка 1 з 2

Контакти

ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Василя Стефаника
76025, Україна, Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57, ауд. 317 (деканат)
тел.: (0342) 59-60-04,
(0342) 59-61-08

Найближчі дні народження