Наукова робота студентів

Наукова робота студентів пов'язана із тематиками науково-дослідних робіт кафедри, а також із вибраною ними спеціалізацією ("Комп'ютерне і математичне моделювання" або "Диференціальні рівняння").

На кафедрі функціонують наступні проблемні групи студентів:

1. Задачі РМФ та їхнє застосування (науковий керівник – доцент Казмерчук А. І.).
2. Імітаційне моделювання (науковий керівник – доцент Махней О. В.).
3. Крайові задачі для диференціальних рівнянь (науковий керівник – доцент Василишин П. Б.).

Крім того, на кафедрі працює три наукових гуртки студентів:

1. Задачі РМФ та їхнє застосування (науковий керівник – доцент Казмерчук А. І.).
2. Багатоточкові задачі для рівнянь і систем рівнянь з частинними похідними (науковий керівник – доцент Василишин П. Б.).
3. Числове моделювання природничих і соціально-економічних явищ і процесів (науковий керівник – доцент Василишин П. Б.).

Найбільш здібні студенти замість складання іспиту зі спеціалізації на четвертому курсі захищають кваліфікаційні роботи, хоча оплата праці за цю роботу викладачам не передбачена.

Окремі студенти факультету математики та інформатики доповідають свої наукові результати на науковому семінарі кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики.

Всі студенти, які виконують дипломні і магістерські роботи на кафедрі диференціальних рівнянь і прикладної математики, доповідають свої наукові здобутки на звітній науковій конференції студентів. Крім магістрантів, у роботі цієї конференції також беруть участь найбільш талановиті студенти бакалаврату. Свої найвагоміші наукові здобутки студенти публікують у збірниках наукових праць і доповідають на регіональних і міжнародних наукових конференціях. Наприклад, у листопаді 2012 року одразу вісім студентів IV-V курсів напрямів підготовки "Прикладна математика", "Інформатика" зробили доповіді за результатами своїх наукових досліджень на XIV міжнародній науковій конференції «Бізнес менеджмент – теорія та практика», яка проходила в Гірничо-металургійній академії ім. Станіслава Сташиця в місті Краків (Польща).

Студенти, які мають найвагоміші наукові результати, регулярно беруть участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Зокрема, у 2012 році наукова робота „Математичне моделювання дифузійних потоків у двофазній смузі з випадково розташованим прошарком” п'ятикурсниці Анастасії Давидок („Прикладна математика”) отримала диплом першого ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з математики. У попередні роки дипломантами цього конкурсу були студенти факультету Тарас Василишин і Оксана Лабачук, які тепер викладають на нашому факультеті. У 2013 році наукова робота „Періодичні розв'язки збурених автономних систем диференціальних рівнянь” студентки Іванни Кузишин („Математика”) отримала диплом другого ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з математики.

 

Останнє оновлення ( Середа, 27 грудня 2017, 15:08 )  

Контакти

ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Василя Стефаника
76025, Україна, Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57, ауд. 317 (деканат)
тел.: (0342) 59-60-04,
(0342) 59-61-08

Найближчі дні народження