Новини кафедри Диф.рівнянь і прикладної математики

Науковий семінар

16 лютого 2017 року відбулось чергове засідання наукового семінару факультету математики та інформатики. На ньому виступив з доповіддю "Комбінаторика мультимножин" доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Роман Андрійович Заторський. Під час доповіді присутні на семінарі викладачі і аспіранти факультету математики та інформатики змогли ознайомитись з останніми науковими здобутками доповідача. Зокрема, на доповіді мова йшла про перестановки і сполучення на мультимножинах та таблиці Юнга. Крім того, доповідач ознайомив присутніх з кількома відкритими проблемами.

Останнє оновлення ( Четвер, 16 лютого 2017, 17:21 ) Детальніше...
 

Засідання чергового семінару

31 березня 2015 року відбулось засідання чергового наукового семінару кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики, на якому кандидат фізико-математичних наук Іван Савка зробив доповідь на тему «Застосування метричного підходу при дослідженні умовно коректних задач для рівнянь із частинними похідними». В доповіді йшлося про методику дослідження умовно коректних крайових задач для рівнянь із частинними похідними, розв’язність яких пов’язана з проблемою малих знаменників. Було викладено основні ідеї застосування метричного підходу для подолання проблеми малих знаменників та доведення коректної розв'язності таких задач у певних функціональних просторах.

Останнє оновлення ( Вівторок, 31 березня 2015, 16:09 )
 

Тривіум зі спецкурсу для груп М-5, ММ-5

Тривіум зі спецкурсу "Нелінійні диференціальні рівняння з частинними похідними першого порядку" для груп М-5, ММ-5.

Останнє оновлення ( Понеділок, 15 грудня 2014, 12:21 ) Детальніше...
 
 

V Всеукраїнська наукова конференція «Нелінійні проблеми аналізу»

З 19 по 21 вересня 2013 року на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (факультет математики та інформатики) проходила V Всеукраїнська наукова конференція «Нелінійні проблеми аналізу». Конференція продовжила засновану у 1998 році наукову традицію і була присвячена пам’яті її фундатора – багаторічного проректора Прикарпатського університету – професора Василишина Б. В.

Детальніше...
 
Сторінка 1 з 2

Контакти

ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Василя Стефаника
76025, Україна, Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57, ауд. 317 (деканат)
тел.: (0342) 59-60-04,
(0342) 59-61-08

Найближчі дні народження