Перемоги студентів в олімпіадах і конкурсах

Студенти, які мають найвагоміші наукові результати, регулярно беруть участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Зокрема, у 2009 році наукова робота студентки Оксани Лабачук отримала диплом першого ступеня, а у 2010 році наукова робота „Поляризаційна формула та поляризаційна нерівність для (p,q)-лінійних відображень” студента Тараса Василишина отримала диплом третього ступеня у цьому конкурсі. У 2012 році наукова робота „Математичне моделювання дифузійних потоків у двофазній смузі з випадково розташованим прошарком” п'ятикурсниці Анастасії Давидок („Прикладна математика”) отримала диплом першого ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з математики. Анастасія працювала над своєю темою під керівництвом доктора технічних наук Ольги Чернухи. У 2013 році наукова робота „Періодичні розв'язки збурених автономних систем диференціальних рівнянь” студентки Іванни Кузишин („Математика”) отримала диплом другого ступеня, а наукова робота „Застосування пакету "Mathematica" до класичної моделі Блека Шоулса” студента Михайла Струтинського („Математика”) отримала диплом третього ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з математики. Зараз Оксана Лабачук і Тарас Василишин викладають на нашому факультеті, а Анастасія Давидок, Іванна Кузишин і Михайло Струтинський навчаються в аспірантурі.

Студенти факультету беруть активну участь в олімпіадах з математики і програмування. Зокрема, у 2015 році студент Володимир Микицей здобув перше місце у Всеукраїнській літній інернет-школі з програмування, а команда факультету у складі Володимира Микицея, Івана Мазура і Володимира Прокопіва посіла дев'яте місце (серед 162 команд-учасниць) у Всеукраїнській олімпіаді з програмування ACM ICPC.

Свої найвагоміші наукові здобутки студенти публікують у збірниках наукових праць і доповідають на регіональних і міжнародних наукових конференціях. Наприклад, у листопаді 2012 року одразу вісім студентів IV-V курсів напрямів підготовки "Прикладна математика", "Інформатика" зробили доповіді за результатами своїх наукових досліджень на XIV міжнародній науковій конференції «Бізнес менеджмент – теорія та практика», яка проходила в Гірничо-металургійній академії ім. Станіслава Сташиця в місті Краків (Польща). У 2014 році студенти факультету взяли участь у двох міжнародних наукових конференціях за межами України, одній міжнародній науково-практичній конференції на території України та звітній науковій конференції студентів університету і опублікували понад 40 наукових публікацій.

У 2016 році студентка Людмила Рішко стала призеркою європейських змагань "eSkills for Jobs 2016 Competitions" в номінації "Young digital talent" (розробка Scratch-ігор). Детальніше можна прочитати тут.

У 2016 і 2017 роках команда факультету математики та інформатики стала переможцем Всеукраїнських змагань із мобільної робототехніки. Детальніше можна прочитати тут і тут.

Останнє оновлення ( П'ятниця, 09 червня 2017, 13:14 )  

Контакти

ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Василя Стефаника
76025, Україна, Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57, ауд. 317 (деканат)
тел.: (0342) 59-60-04,
(0342) 59-61-08

Кафедри факультету

-----------------------------------------
Алгебри та геометрії
-----------------------------------------
Диференціальних рівнянь і прикладної математики
-----------------------------------------
Інформатики
-----------------------------------------
Інформаційних технологій
-----------------------------------------
Математичного і функціонального аналізу
-----------------------------------------
Статистики і вищої математики

Найближчі дні народження