Олімпіади, турніри і конкурси

Результати бліц-олімпіади

До уваги учасників
Дня вступника
факультету математики та інформатики

Останнє оновлення ( П'ятниця, 24 листопада 2017, 11:46 ) Детальніше...
 

Призери ТЮМ

Вітаємо переможців ХХ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка

З 29 жовтня до 2 листопада 2017 року у Вінниці проходив ХХ Всеукраїнський турнір юних математиків імені професора М.Й. Ядренка, абсолютним переможцем якого стала команда «Харків-27».

Останнє оновлення ( Понеділок, 06 листопада 2017, 11:16 ) Детальніше...
 

XIII обласний турнір юних математиків (розв'язання задач)

23 вересня 2017 року на факультеті математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся ХІІІ обласний турнір юних математиків.

У приєднаному документі є офіційні результати і розв'язки задач.

Останнє оновлення ( Середа, 08 листопада 2017, 17:44 )
 

XIII обласний турнір юних математиків

23 вересня 2017 року на факультеті математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся ХІІІ обласний турнір юних математиків.

В роботі турніру активну участь взяли викладачі факультету Федак Іван Васильович (голова журі), Казмерчук Анатолій Іванович (заступник голови журі) та члени журі Никифорчин Олег Ростиславович, Гой Тарас Петрович, Махней Олександр Володимирович, старший лаборант Череватий Володимир Миколайович, а також студенти-магістранти Борис Уляна, Гладкий Володимир, Дякун Оксана та Рущак Галина.

З інформацією про факультет перед учасниками турніру виступили декан факультету Пилипів Володимир Михайлович та завідувач кафедри алгебри і геометрії  Никифорчин Олег Ростиславович.

Останнє оновлення ( Вівторок, 26 вересня 2017, 12:50 ) Детальніше...
 

Студенти факультету стали переможцями Всеукраїнської олімпіади з робототехніки

Наприкінці травня 2017 року на базі Інституту комп'ютерних систем Одеського національного політехнічного університету відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з робототехніки. Цьогоріч в олімпіаді взяли участь 19 команд із 12-ти вищих навчальних закладів Одеси, Львова, Івано-Франківська, Харкова, Сум, Черкас, також були представлені команди із міст Брест і Мінськ (Республіка Білорусь).

Програма олімпіади включала два етапи. На першому, теоретичному, етапі кожний учасник відповідав на тестові завдання з робототехніки, електроніки, програмування, а також розв’язував задачі з навігації мобільних роботів, розрахунку параметрів систем керування та створення алгоритмів поведінки робота.

Останнє оновлення ( П'ятниця, 09 червня 2017, 12:58 ) Детальніше...
 

Всеукраїнський конкурс з програмування імені професора Павла Федорука

20 травня 2017 року на базі факультету математики та інформатики відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з програмування імені професора Павла Федорука. Конкурс імені Федорука – це одна з наймасштабніших подій року у галузі освіти з інформаційних технологій та програмування в Україні. Він з 2015 року є традиційним і проводиться за ініціативи Прикарпатського національного університету, Інформаційно-обчислювального центру та кафедри інформаційних технологій для учнів загальноосвітніх закладів на знак вшанування відомого українського науковця-кібернетика, доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Павла Федорука.

Останнє оновлення ( Середа, 24 травня 2017, 15:49 ) Детальніше...
 

Задачі XIII обласного ТЮМ

У вересні 2017 року відбудеться 13-ий обласний турнір юних математиків. Пропонуємо Вашій увазі всі завдання для підготовки до турніру. До проведення турніру планується залучити викладачів, аспірантів та магістрантів факультету математики та інформатики. Дата проведення турніру – 23 вересня. Турнір відбудеться на базі факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Запрошуються команди до участі в турнірі.

Останнє оновлення ( Четвер, 21 вересня 2017, 10:54 )
 

Обласний турнір юних програмістів на мові Scratch (запрошення)

18 березня 2017 року на базі факультету математики та інформатики відповідно до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради, плану роботи Івано-Франківського обласного державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на 2017 рік, з метою раннього залучення молодших школярів до програмування проводиться обласний турнір юних програмістів на мові Scratch серед школярів молодшого та середнього шкільного віку.

Деталі на сайті "Вивчаємо Scratch разом", сторінка Турнір зі Scratch.

Останнє оновлення ( Середа, 15 березня 2017, 17:52 )
 

МАН математика 2017 II етап

18-19 лютого 2017 року на базі університету проходив II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Останнє оновлення ( Четвер, 02 березня 2017, 16:34 ) Детальніше...
 

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі з програмування імені професора П. І. Федорука

Всеукраїнський конкурс учнівських проектів з програмування імені професора П. І. Федорука проводиться за ініціативою ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», починаючи з 2015 року, для учнів загальноосвітніх закладів на знак вшанування відомого українського науковця-кібернетика, доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Павла Федорука.

Останнє оновлення ( Середа, 01 березня 2017, 17:46 ) Детальніше...
 
Сторінка 1 з 7

Контакти

ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Василя Стефаника
76025, Україна, Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57, ауд. 317 (деканат)
тел.: (0342) 59-60-04,
(0342) 59-61-08

Кафедри факультету

-----------------------------------------
Алгебри та геометрії
-----------------------------------------
Диференціальних рівнянь і прикладної математики
-----------------------------------------
Інформатики
-----------------------------------------
Інформаційних технологій
-----------------------------------------
Математичного і функціонального аналізу
-----------------------------------------
Статистики і вищої математики

Найближчі дні народження