Олімпіади, турніри і конкурси

Третій відкритий чемпіонат з судоку

14 березня 2018 року в рамках святкування міжнародного дня числа пі та проведення тижня математики відбувся Третій відкритий чемпіонат факультету математики та інформатики Прикарпатського  національного університету імені Василя Стефаника з судоку. Оргкомітет чемпіонату очолив доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики Казмерчук Анатолій Іванович. У чемпіонаті взяли участь 58 учасників, серед яких 16 учнів середніх навчальних закладів міста Івано-Франківська. Учасникам було запропоновано впродовж 75 хвилин розв’язати 5 завдань, серед яких три класичних судоку, одне – кілер-судоку та одне калкудоку (ознайомитись із завданнями чемпіонату можна тут). Класичні судоку відомі багатьом, тому і не дивно, що більше 65% учасників розв’язали принаймні одне завдання. А ось інші завдання виявилися досить складними, так калкудоку розв’язали лише двоє учасників, а кілер-судоку – жоден не розв’язав.

Останнє оновлення ( Четвер, 15 березня 2018, 13:05 ) Детальніше...
 

Відбудеться турнір юних скретчерів

Відбудеться турнір юних скретчерів "Проводь розумно вільний час!" для школярів віком 8-12 років

Останнє оновлення ( Середа, 07 березня 2018, 12:16 ) Детальніше...
 

Відбудеться Чемпіонат з судоку

14.03.2018 р. о 15:15 в аудиторії 306 центрального корпусу відбудеться Третій відкритий чемпіонат факультету математики та інформатики з судоку. Запрошуються всі бажаючі. Ознайомитись із завданнями минулорічного чемпіонату з судоку можна тут. Змагання будуть проводитись у різних категоріях.

Останнє оновлення ( Середа, 07 березня 2018, 10:14 )
 

Задачі XIV обласного турніру юних математиків

У вересні 2018 року відбудеться XIV обласний турнір юних математиків. Пропонуємо Вашій увазі перші 8 задач для підготовки до турніру. Завдання 9 - 20 будуть розміщені на нашому сайті після оприлюднення завдань Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка.

 

Розв'язання задач III етапу олімпіади з математики 2018

У приєднаному документі міститься розв'язання задач обласної оліміади з математики. Запрошуємо учасників олімпіади вступати на навчання на факультет математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Останнє оновлення ( Вівторок, 30 січня 2018, 10:22 )
 

Результати бліц-олімпіади

До уваги учасників
Дня вступника
факультету математики та інформатики

Останнє оновлення ( П'ятниця, 24 листопада 2017, 11:46 ) Детальніше...
 

Призери ТЮМ

Вітаємо переможців ХХ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й. Ядренка

З 29 жовтня до 2 листопада 2017 року у Вінниці проходив ХХ Всеукраїнський турнір юних математиків імені професора М.Й. Ядренка, абсолютним переможцем якого стала команда «Харків-27».

Останнє оновлення ( Понеділок, 06 листопада 2017, 11:16 ) Детальніше...
 

XIII обласний турнір юних математиків (розв'язання задач)

23 вересня 2017 року на факультеті математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся ХІІІ обласний турнір юних математиків.

У приєднаному документі є офіційні результати і розв'язки задач.

Останнє оновлення ( Середа, 08 листопада 2017, 17:44 )
 

XIII обласний турнір юних математиків

23 вересня 2017 року на факультеті математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся ХІІІ обласний турнір юних математиків.

В роботі турніру активну участь взяли викладачі факультету Федак Іван Васильович (голова журі), Казмерчук Анатолій Іванович (заступник голови журі) та члени журі Никифорчин Олег Ростиславович, Гой Тарас Петрович, Махней Олександр Володимирович, старший лаборант Череватий Володимир Миколайович, а також студенти-магістранти Борис Уляна, Гладкий Володимир, Дякун Оксана та Рущак Галина.

З інформацією про факультет перед учасниками турніру виступили декан факультету Пилипів Володимир Михайлович та завідувач кафедри алгебри і геометрії  Никифорчин Олег Ростиславович.

Останнє оновлення ( Вівторок, 26 вересня 2017, 12:50 ) Детальніше...
 

Студенти факультету стали переможцями Всеукраїнської олімпіади з робототехніки

Наприкінці травня 2017 року на базі Інституту комп'ютерних систем Одеського національного політехнічного університету відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з робототехніки. Цьогоріч в олімпіаді взяли участь 19 команд із 12-ти вищих навчальних закладів Одеси, Львова, Івано-Франківська, Харкова, Сум, Черкас, також були представлені команди із міст Брест і Мінськ (Республіка Білорусь).

Програма олімпіади включала два етапи. На першому, теоретичному, етапі кожний учасник відповідав на тестові завдання з робототехніки, електроніки, програмування, а також розв’язував задачі з навігації мобільних роботів, розрахунку параметрів систем керування та створення алгоритмів поведінки робота.

Останнє оновлення ( П'ятниця, 09 червня 2017, 12:58 ) Детальніше...
 
Сторінка 1 з 8

Контакти

ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Василя Стефаника
76025, Україна, Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57, ауд. 317 (деканат)
тел.: (0342) 59-60-04,
(0342) 59-61-08

Кафедри факультету

-----------------------------------------
Алгебри та геометрії
-----------------------------------------
Диференціальних рівнянь і прикладної математики
-----------------------------------------
Інформатики
-----------------------------------------
Інформаційних технологій
-----------------------------------------
Математичного і функціонального аналізу
-----------------------------------------
Статистики і вищої математики

Найближчі дні народження