День вступника 2017

bell

У неділю 19 лютого 2017 року на факультеті математики та інформатики ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся День відкритих дверей. На цьому заході були присутні понад 100 абітурієнтів та їхніх батьків з Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Закарпатської областей. Присутнім було продемонстровано презентацію про факультет, про його можливості та плани на майбутнє. Відбулася зустріч із керівництвом та завідувачами всіх кафедр. Абітурієнти отримали вичерпні відповіді на свої питання щодо процесу вступної кампанії, щодо навчального процесу і, що найважливіше, щодо майбутнього працевлаштування.

Особливо зацікавила присутніх багаторічна діяльність факультету із забезпечення студентів всіх наших спеціальностей можливостями паралельного навчання на безоплатній основі в нашому та в одному із європейських державних університетів (Краківський науково-технічний університет, Жешувський університет) з отриманням двох дипломів  – українського та європейського зразків, що суттєво розширює сфери і географічні межі для майбутнього працевлаштування наших випускників.

Крім того, в рамках проведення Дня відкритих дверей викладачі кафедри інформатики Власій Олеся Орестівна та Горєлов Віталій Олевтинович прочитали короткі навчально-практичні курси, які стосувались наступних тематик: «Розробка ігрових програм: перший погляд з середини», «Вступ до програмування Android-додатків».

Після закінчення офіційної частини Дня відкритих дверей абітурієнтам, а також їхнім батькам було запропоновано розв’язати цікаві математичні задачі бліц-олімпіади. Переможці та призери олімпіади були нагороджені цікавими призами.

Презентації:

eSkills for Jobs

Освітні ініціативи Google

Останнє оновлення ( Середа, 22 лютого 2017, 20:09 )  

Контакти

ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Василя Стефаника
76025, Україна, Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57, ауд. 317 (деканат)
тел.: (0342) 59-60-04,
(0342) 59-61-08

Кафедри факультету

-----------------------------------------
Алгебри та геометрії
-----------------------------------------
Диференціальних рівнянь і прикладної математики
-----------------------------------------
Інформатики
-----------------------------------------
Інформаційних технологій
-----------------------------------------
Математичного і функціонального аналізу
-----------------------------------------
Статистики і вищої математики

Найближчі дні народження