День вступника (запрошення)

bell

19 листопада 2017 року (в неділю) в аудиторії 306 факультет математики та інформатики проводить "День вступника". На цьому святі майбутні вступники зможуть ознайомитися зі спеціальностями, які пропонує факультет, навчальними і науковими підрозділами та структурою факультету, можливостями здобуття освіти за кордоном через факультет за програмою подвійних дипломів, правилами прийому в 2018 році та дізнатися багато іншого щодо навчання на факультеті.

Під час Дня вступника майбутнім абітурієнтам, за бажанням, буде запропоновано на вибір: 1) факультетська математична бліц-олімпіада, 2) навчально-практичні курси з розробки ігрових програм.

Реєстрація з 10:00 год. Початок – 11:00 год.

Реєстраційна форма учасника Дня вступника
на факультеті
математики та інформатики

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків завітати до нас на День вступника!

Факультет математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошує Вас на навчання в 2018 році за однією зі спеціальностей: “математика”, “статистика”, “прикладна математика”, “комп’ютерні науки”, "інформаційні системи та технології”, “інженерія програмного забезпечення”, “середня освіта (математика)”, “середня освіта (інформатика)”.

На факультеті навчається понад 700 студентів (з них біля 70% – за державним замовленням). Кількість місць на І курсі денної форми складає 235 (з них понад 100 – за державним замовленням – в 2017 р.). Наша магістратура нараховує 6 спеціальностей. Маємо свою аспірантуру, свій науковий журнал і Раду із захисту дисертацій. Факультет є чи не єдиним в регіоні, який створив для всіх наших студентів 5 курсу унікальні можливості для отримання двох дипломів магістра – українського та європейського зразків, організувавши паралельне навчання (за бажанням) в нашому та в одному з польських (Краків, Жешув) державних університетів (на безоплатній основі). Під час навчання у нас можна також додатково отримати сертифікат міжнародного зразка CISCO на право обслуговування комп’ютерних мереж. Студенти факультету можуть (за бажанням) навчатись на військовій кафедрі нашого університету за спеціальністю “Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем” з отриманням військового квитка і офіцерського звання.

Вступними випробуваннями на наш факультет є тести ЗНО: 1) укр. мова, 2) математика, 3) іноз. мова або фізика. Вступники можуть отримати додаткові бали (до загальної суми результатів ЗНО та шкільного атестату) за результатами закінчення ліцензованих підготовчих курсів в нашому університеті (тел. 59-61-57) та участі в університетській олімпіаді (на деякі спеціальності згідно з Правилами прийому).

Чекаємо Вас та Ваших однокласників у неділю 19 листопада 2017 року об 11 годині за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57, центральний корпус, ауд. 306.

Наші телефони: (0342) 59-61-08, 59-60-04, 0506731017, 0970158982.

Сайт факультету: http://www.mif.pu.if.ua. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Останнє оновлення ( Середа, 08 листопада 2017, 18:11 )  

Контакти

ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Василя Стефаника
76025, Україна, Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57, ауд. 317 (деканат)
тел.: (0342) 59-60-04,
(0342) 59-61-08

Кафедри факультету

-----------------------------------------
Алгебри та геометрії
-----------------------------------------
Диференціальних рівнянь і прикладної математики
-----------------------------------------
Інформатики
-----------------------------------------
Інформаційних технологій
-----------------------------------------
Математичного і функціонального аналізу
-----------------------------------------
Статистики і вищої математики

Найближчі дні народження