День Святого Валентина на МІФі

Студенти на факультеті математики та інформатики не тільки навчаються, а й весело проводять вільний від навчання час. Художня самодіяльність завжди була популярною серед студентів. Драматичний гурток «МІФ і я», «КВН», народні та бальні танці, хор – це ще далеко не весь перелік  того, чим займаються наші студенти на дозвіллі.

Уже 16 століть поспіль весь світ святкує День святого Валентина. Оскільки святкування дня закоханих надзвичайно поширене серед молоді, то цього року студенти факультету математики та інформатики  вирішили зробити й собі свято. Звісно, викладацький склад також мав змогу брати активну участь у цьому дійстві.

Щоб пари були об`єктивно оцінені, у склад журі ввійшли викладачі і лаборанти: Гаврилків Володимир Михайлович, Микицей Оксана Ярославівна, Соломко Андрій Васильович, Лабачук Оксана Василівна, Василик Ольга Ярославівна, Шевченко Наталія Володимирівна, а також Гривнак Тарас – студент 4 курсу.

Атмосфера на святі була позитивною та доброзичливою. Оскільки студенти – люди творчі, і кожен по-своєму оригінальний, сумувати не довелося. Дівчата й хлопці брали участь у різноманітних цікавих та оригінальних конкурсах, в той час коли викладачі уважно спостерігали і об’єктивно оцінювали кожну пару. Найкраща пара обиралась за допомогою семи конкурсів. Якого тут реквізиту лише не задіювали! І помада, і макарони, і рис, і паперові літачки… І це ще не весь перелік. Та найбільше усім запам`ятався і сподобався конкурс з чупа-чупсами! Так-так, винахідливості і активності нашим студентам не позичати! Врешті-решт,  було вибрано найкращу пару свята – Савку Тетяну та Яневича Івана. Кожен з учасників отримав невеличкі подарунки-валентинки, а переможцям дісталися квитки у кінотеатр «Люм’єр».

Хочеться ще зазначити, що всю організацію свята взяла під свою відповідальність сенатор факультету Тетяна Подолець: «Щоб трохи відволікти студентів і викладачів від звичайних буднів, я організувала невеличке свято, присвячене Дню закоханих. На мою думку, саме таке святкування надзвичайно об’єднує  як студентів, так і викладачів.»

В результаті, влаштоване свято припало до душі усім – і учасникам, і журі, і глядачам. Так тримати, МІФе!

Ганущак Ліля

 

Останнє оновлення ( Четвер, 09 жовтня 2014, 17:32 )  

Контакти

ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Василя Стефаника
76025, Україна, Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57, ауд. 317 (деканат)
тел.: (0342) 59-60-04,
(0342) 59-61-08

Кафедри факультету

-----------------------------------------
Алгебри та геометрії
-----------------------------------------
Диференціальних рівнянь і прикладної математики
-----------------------------------------
Інформатики
-----------------------------------------
Інформаційних технологій
-----------------------------------------
Математичного і функціонального аналізу
-----------------------------------------
Статистики і вищої математики

Найближчі дні народження