Янголи поруч

Студенти факультету математики та інформатики разом зі студентами філософського факультету 14 березня 2014 року взяли участь у освітньо-благодійному проекті "Янголи поруч". Вони відвідали Геріатричний пансіонат і не лише подарували підопічним пансіонату гостинці та теплу розмову, а й поділилися з ними культурним життям міста – подарували людям творчість Т.Г. Шевченка. Гостями даної благодійної акції став Дитячо-юнацький театр "МІФіЯ", котрий працює при центрі патріотичного виховання ім. С. Бандери. Його акторами є студенти і випускники факультету математики та інформатики, а художнім керівником – заступник декана факультету з виховної роботи Оксана Лабачук.

Пролунало багато віршів, прочитаних і учасниками студентського театру "МІФіЯ", і учасниками проекту "Янголи поруч", також люди переглянули виставу за сценарієм Юрія Костюка "Літа мої, молодії". "Я ніколи не бачила такої гарної вистави і я дуже вдячна Вам за те, що Ви відвідали нас та подарували цим багато приємних емоцій" – дякувала студентам жителька пансіонату після завершення концерту.

Спілкуючись з кожним жителем пансіонату особисто, усвідомлюєш наскільки усім людям важливо бути включеними в суспільне життя, особливо гостро цього потребують люди, котрі в силу різних обставин проживають у соціальних закладах. І саме через живе спілкування, книги, вистави та концерти старенькі та люди з особливими потребами можуть долучитись до життя спільноти свого міста.

 

Останнє оновлення ( Понеділок, 22 грудня 2014, 12:39 )  

Контакти

ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені Василя Стефаника
76025, Україна, Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57, ауд. 317 (деканат)
тел.: (0342) 59-60-04,
(0342) 59-61-08

Кафедри факультету

-----------------------------------------
Алгебри та геометрії
-----------------------------------------
Диференціальних рівнянь і прикладної математики
-----------------------------------------
Інформатики
-----------------------------------------
Інформаційних технологій
-----------------------------------------
Математичного і функціонального аналізу
-----------------------------------------
Статистики і вищої математики

Найближчі дні народження